Керівник Б. Глуховецький



МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНА

ВІДДІЛ ОСВІТИ

БУСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

НАКАЗ

«_30__»10. 2012 р м. Буськ № 01.06-

Про підсумки проведення

районного дитячо-юнацького фестивалю

«Сурми звитяги-2012»

На відзначення 70-річчя створення УПА ,

з метою національно-патріотичного виховання, широкої пропаганди серед дітей та юнацтва кращих зразків патріотичного слова та пісні, що відображають героїку національно-визвольної боротьби українського народу та на виконання наказу відділу освіти № 01.06.-313 від 17.09.2012 р. в районі проведено 13 фестиваль «Сурми звитяги-2012».

У фестивалі взяли участь 32 освітні заклади. За висновками журі необхідно відзначити підготовку учасників Буської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,Сторонибабської ЗОШ І-ІІІ ст. Олеської ЗОШ І-ІІІ ст. в номінації хорові колективи та хор Гумниської ЗОШ І-ІІ ст.

Відповідно до вимог положення, найкраще виступили вокальні ансамблі Буського БДЮТ, Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка.», Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Утішківської ЗОШ І-ІІ ст., Боложинівської ЗОШ І-ІІ ст., Кутівської ЗОШ І-ІІ.ст., дуети Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст. та Буської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1.Заслуговує на увагу вокально-інструментальний дует Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. та тріо Буського БДЮТ.

Кращими в номінації солісти-вокалісти визначені учасники НВК «Буська ЗОШ І ст.- гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка», Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.», Олеської ЗОШ І-ІІІ ст., Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед читців журі відзначило представників Буського БДЮТ, НВК «Буська ЗОШ І ст.- гімназія ім.Є.Петрушевича», НВК «Соколівська ЗОШ І-ІІІ ст.», Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст., Сторонибабської ЗОШ І-ІІІ ст. НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»., Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№2., Боложинівської ЗОШ І-ІІ ст., Кізлівської ЗОШ І-ІІ ст., Кутівської ЗОШ І-ІІ ст.

Літературно-музична композиція була представлена на фестивалі колективами Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, НВК «Переволочненська ЗОШ І-ІІ ст.».

Кращими у конкурсі на кращу живописну композицію, поштову листівку, декоративно-тематичну композицію визначено роботи учнів Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст., Красненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст.ім.М.Шашкевича», Олеської ЗОШ І-ІІІ ст., НВК «Буська ЗОШ І ст.- гімназія ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка», Буського та Олеського БДЮТ.

Разом з цим, журі фестивалю відзначило естетичний зовнішній вигляд, однострій учасників НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича», Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Красненської ЗОШ І - ІІІ ст.№1 та №2, Стиронибабської ЗОШ І-ІІІ ст., НВК «Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст.», Буської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,Олеської ЗОШ І-ІІІ ст., Буського та Олеського БДЮТ, Гумниської ЗОШ І-ІІ ст., НВК «Куткірська ЗОШ І-ІІ ст.», НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім. Маркіяна Шашкевича», Утішківської ЗОШ І-ІІ ст., творчий підхід до підбору репертуару вчителями музики НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича» О.Г.Зеліска, Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1М.Г.Зеліска, Сторонибабської ЗОШ І-ІІІ ст. та Гумниської ЗОШ І-ІІ ст. Стецько Н.О., Олеської ЗОШ І-ІІІ ст. Я.М.Завалія, Боложинівської ЗОШ І-ІІ ст.І.І.Кащака , НВК «Переволочненська ЗОШ І-ІІ ст.»О.Є.. .Мисак, Утішківської ЗОШ І-ІІ ст. О.М. Бекар.



Слід відзначити, що загалом рівень виконавчої майстерності учасників конкурсу – учнів ЗОШ І-ІІІ ст., зріс. Зокрема , це стосується хорового колективу Буської ЗОШ І-_ІІІ ст.№1, колективів НВК «Буська ЗОШ І-ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича», Сторонибабської ЗОШ І-ІІІ ст., Олеської ЗОШ І-ІІІ ст. Журі також відзначає відмінну підготовку солістів НВК «Буська ЗОШ І ст.- гімназія ім.Є.Петрушевича» Христини Шпинди,Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 Юлії Сави, НВК « Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Дмитра Дзендзелюка, дуету Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1,Романіва Антона, Діжака Ростислава, приємне враження склалось від виступу дуету Кізлівської ЗОШ І-ІІ ст. та Переволочненської ЗОШ І-ІІ ст., ансамблю хлопців Яблунівської ЗОШ І-ІІ ст. , вокально-інструментального дуету Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 у складі Ольги Козин та Оксани Приставської.

Разом з тим, журі відзначає типові помилки та прорахунки , а саме:

- Недотримання вимог положення (Соколівська,Тур’янська,Кізлівська,Ракобовтівська ЗОШ), підготовлено по одній пісні ;

- Низька виконавська майстерність учасників Тур’янської, Соколівської,Андріївської Новомилятинської,Соколянської,Полтвівської,Полоницької, Петричівської ЗОШ .

- Слабка залученість учнів до великих вокальних форм (хору).

- (Андріївка -7 учасників конкурсу, Тур’я - 4 учасники, Соколівка-4 учасники)

- Зовнішній вигляд учасників (однострій).

Виходячи з вищенаведеного,

НАКАЗУЮ:

1. Нагородити грамотами переможців номінацій:

– хорові колективи Буської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (керівник М.Г.Зеліско, І місце), Олеської ЗОШ І-ІІІ ст.(керівник Я.М.Завалій) та Сторонибабської ЗОШ І-ІІІ ст. ( керівник Н.О.Стецько)-(ІІ місце);

– вокальні ансамблі Буського БДЮТ (І місце), Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (ІІ місце), НВК «Буська ЗОШ І ст.- гімназія ім.Є.Петрушевича»,(ІІ місце) НВК «Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст.» (ІІ місце); Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (ІІІ місце), Побужанської ЗОШ І-ІІІ ст.(ІІІ місце), Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст.(музика Л.Калитина – ІІІ місце);

– дуети Буської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (Романів Антон,Діжак Ростислав, І місце), Ожидівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( Янів Ольга, Янів Володимир,ІІ місце), вокально-інструментальний дует Красненської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 О.Козин, О.Приставська І місце);

– тріо Буського БДЮТ (Ольга Курій,Тіна Бойко,Олена Вітюк, І місце)

– Серед ЗОШ І-ІІ ст.вокальний ансамбль Утішківської ЗОШ І-ІІ ст..(І місце), Кутівської ЗОШ І-ІІ ст.(ІІ місце), Боложинівської ЗОШ І-ІІ ст.(ІІ місце), КуткірськоїЗОШ І-ІІ ст..(ІІІ місце), ЯблунівськоїЗОШ І-ІІ ст..(ІІІ місце)

– соло серед ЗОШ І-ІІІ ст.:Христина.Шпинда– НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича» ( І місце), Юлія Сава - Красненська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (ІІ місце),Дмитро Дзендзелюк– НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»(ІІ місце).,Олена Новосад – Буська ЗОШ І-ІІІ ст.№1( ІІІ місце), Мазан Уляна – Побужанська ЗОШ І-ІІІ ст. ( ІІІ місце),Мар’яна Гриневич - Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.( ІІІ місце).

– соло серед ЗОШ І-ІІ ст.:відзначити солістів Куткірської ЗОШ І-ІІІ ст .Оксани Ковальчук та НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім.М.Шашкевича» Заремби Богдана

– читці: Максим Кирик, Ольга. Стойко – Буський БДЮТ (І місце), Р.Труш-Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.( ІІ місце),А.Мужик – НВК «Буська ЗОШ І-ст.- гімназія ім.Є.Петрушевича» (ІІ місце) ,Н.Квасниця – Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ст.(ІІ місце),М.Горбач –НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»(ІІІ місце), Ю.Крюков , Х.Притула – Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 ( ІІІ місце),М.Позунь – Буська ЗОШ І-ІІІ ст.№2 ( ІІІ місце)

– читці серед ЗОШ І-ІІ ст.:Б.Луців – БоложинівськаЗОШ І-ІІ ст. (І місце), І. Степаненко – Кізлівська ЗОШ І-ІІ ст. (ІІ місце), М.Грицина – Кутівська ЗОШ І-ІІ ст.( ІІІ місце)

– живописна композиція:Р..Турченяк– Олеський БДЮТ(І місце) Б.Курилко – Олеський БДЮТ (ІІ місце), Б.Курилко- Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.(ІІІ місце)

– графічна композиція:О.Задолинна – Ожидівська ЗОШ І-ІІІ ст(І місце), Ю.Хурса - Буський БДЮТ(ІІ місце), О.Блакита –Буський БДЮТ (ІІ місце), В.Бекар – Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 (ІІІ місце), М.Білута – НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім.М.Шашкевича»(ІІІ місце).

– поштова листівка:М.Якимів – Ожидівська ЗОШ І-ІІІ ст.(І місце),.Г.Пасєка – НВК « Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст. ім.М.Шашкевича»(ІІ місце) .;

– декоративно-тематична композиція: М.Туркоцьо–Буський БДЮТ (І місце)

2. Винести подяку вчителям-предметникам, керівникам гуртків, вихованці яких зайняли призові місця в номінаціях:

– хорові, вокальні колективи, дует, соло:

Стецько Надії Омелянівні – Гумниська ЗОШ І-ІІ ст.,Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ст.

Завалію Ярославу Миколайовичу –Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.,Кутівська ЗОШ І-ІІ ст.

Зеліску Миколі Григоровичу – Буська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,Побужанська ЗОШ І-ІІІ ст.

Зеліску Олександру Григоровичу- НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича»

Приставській Оксані Петрівні – Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1

Закревському Івану Дмитровичу – Задвір’янська ЗОШ І-ІІІ ст.

Сороці Наталії Григорівні – Буський БДЮТ

Мисак Ользі Євгенівні – НВК «Переволочненська ЗОШ І-ІІ ст.»

Кащаку Івану Івановичу.- Боложинівська ЗОШ І-ІІ ст.

Бекар Ользі Михайлівні-Утішківська ЗОШ І-ІІ ст..

Бруцяк Галині Степанівні - Куткірська ЗОШ І-ІІ ст..

Лукасевичу Павлу Івановичу – Яблунівська ЗОШ І_ІІст.

..

читці:

Камінській М.М. – Буський БДЮТ

Олійник Г.П.– Буська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Ганин Галині Маркіянівні НВК «Буська ЗОШ І ст.-гімназія

ім.Є.Петрушевича»

Гураш Л,С., Сорока У.- Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№2

Ткачук О.Я.- Заводська ЗОШ І-ІІІ ст.

Водницька Л.І.- Сторонибабська ЗОШ І-ІІІ ст.

Зелізко І.П.- НВК «Топорівська ЗОШ І-ІІІ ст.»

Лотоцька В.О.,Ярошевська Ю.П.- Красненська ЗОШ І_ІІІ ст.№1

Гудзь Л.І. – НВК «Переволочненська ЗОШ І-ІІ ст.»

Сковрінок О.І. – Кізлівська ЗОШ І-ІІ ст.

.

– малюнок, живопис, графіка, листівка

Гачкевич К.Ю. – Буський БДЮТ

Якимів Г.М. – Ожидівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Кішай Н.Й.-. –Олеська ЗОШ І-ІІІ ст.

Лотоцька В.О.– Красненська ЗОШ І-ІІІ ст. №1

Куць Г.П.-НВК « Буська ЗОШ І ст.-гімназія ім.Є.Петрушевича»

Якимів Г.М. – Буський БДЮТ

Лук’янова Л.М.– НВК «Новосілківська ЗОШ І-ІІ ст.ім.М.Шашкевича».

Турченяк О.В. – Олеський БДЮТ.

3. Контроль за виконання цього наказу доручаю здійснювати методисту

РІМЦ Б. Сорочинській.

Керівник Б. Глуховецький

З наказом ознайомлена

____________________Б. Сорочинська


6360218808805936.html
6360233031740939.html
    PR.RU™